L + L Bečva v.o.s. - Pila Mořkov, výroba a dodávka stavebního a truhlářského řeziva Výroba a dodávka stavebního a truhlářského řeziva


Skip Navigation Links

 

 

 

 

Máte dotaz, nebo se potřebujete poradit o dodávkách, termínech a cenách? Využijte náš Kontaktní formulář

Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Truhlářské řezivo

Truhlářské řezivo

Manipulační skládka kulatiny
Manipulační skládka kulatiny

Společnost L+L Bečva v. o. s. v Mořkově zajišťuje výrobu a dodávku truhlářského řeziva. Z jednotlivých druhů listnatých dřevin zpracováváme celoročně dubovou kulatinu.

V období září až květen také buk, javor, jasan, olši, lípu a habr. Z jehličnatých dřevin zpracováváme smrk, borovici a modřín.

 

 

 

Neomítané středové a boční řezivo
Neomítané středové a boční řezivo

V období vegetačního klidu dochází k rozhodujícímu nákupu oddenkové kulatiny, která slouží k výrobě truhlářského řeziva. Většina vyrobeného středového i bočního řeziva je v neomítaném stavu.

 

 

 


 

Připravené pakety řeziva k expedici.
Připravené pakety řeziva k expedici.

Řezivo je dodáváno čerstvé očistěné od zbytků pilin a proložené na překladech. Některé druhy truhlářského řeziva jsou na naší pilařské provozovně uskladněny a expedovány ve vzduchosuchém stavu.

Řezivo při expedici z naší společnosti L+L Bečva v. o. s. je konsignováno po paketech, kdy každý má svou stejnou délku a v případě požadavku i kvalitu. Některé boční řezivo je zpracováváno přímo do přířezů.

 
Pohled na pilu společnosti L+L Bečva v. o. s.
Pohled na skládku pily společnosti L+L Bečva v. o. s.
Manipulace a uskladnění kulatiny je prováděno na manipulační lince Baljer Zembrod.
Strojní rámová pile G710 s roční kapacitou pořezu 7500 plnometru.
Skládka řeziva
Pakety připravené k expedici
Tvorba:  František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Truhlářské řezivo

Aktualizováno: 25.5.2006