L + L Bečva v.o.s. - Pila Mořkov, výroba a dodávka stavebního a truhlářského řeziva Výroba a dodávka stavebního a truhlářského řeziva


Skip Navigation Links

 

 

 

 

Máte dotaz, nebo se potřebujete poradit o dodávkách, termínech a cenách? Využijte náš Kontaktní formulář

Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Stavební řezivo

Stavební řezivo

Manipulační linka skladu kulatiny a část skladu řeziva.
Manipulační linka skladu kulatiny
a část skladu řeziva.

Společnost L+L Bečva v. o. s. v Mořkově zajišťuje výrobu a dodávku stavebního řeziva. Většinou ze smrkové kulatiny, v menší míře také borovice a modřínu.

Hranoly a fošny jsme schopni vyrobit v maximální délce 12,5 metru. Deskové řezivo a latě vyrábíme ve standardních délkách 3-6 metrů.

 

 

 

Rámová pila.
Rámová pila.

Většina stavebního řeziva je vyrobena na základě objednávek stavebních a tesařských firem. Menší množství řeziva máme uskladněno, abychom byli schopni operativně uspokojit i menší zakázky.

Výrobní linka je velice variabilní a dokáže rychle reagovat na požadavky zákazníků. Veškeré stavební řezivo se dodává v čerstvém stavu očištěné od zbytků pilin a proloženo na překladech.

 

 

 

 

 

Proložené stavební řezivo.
Proložené stavební řezivo.

Řezivo je délkově roztříděno do paketů. Po dohodě se zákazníkem lze stavební řezivo u nás i skladovat a expedovat dle potřeby. Pokud si zákazník přeje jsme schopni zajistit i dopravu nákladními auty u našich subdodavatelů.

 

 

 

 

 

 

 

Výroba stavebních konstrukcí v areálu společnosti L+L Bečva v. o. s.
Výroba stavebních konstrukcí v areálu
společnosti L+L Bečva v. o. s.

Úzkou spolupráci naší společnosti L+L Bečva v. o. s. s tesařskými firmami dochází k výrobě tesařských konstrukcí přímo v areálu naší společnosti. Po zaměření stavby dochází na základě výkresové dokumentace k výrobě těchto stavebních konstrukcí i s případnou možností povrchové úpravy. Investorovi tak odpadá uskladnění, manipulace a vytvoření potřebného pracovního prostoru na staveništi. Navíc lze dodávku časově harmonizovat dle potřeby odběratele.

 
Pohled na pilu společnosti L+L Bečva v. o. s.
Pohled na skládku pily společnosti L+L Bečva v. o. s.
Manipulace a uskladnění kulatiny je prováděno na manipulační lince Baljer Zembrod.
Strojní rámová pile G710 s roční kapacitou pořezu 7500 plnometru.
Skládka řeziva
Pakety připravené k expedici
Tvorba:  František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Stavební řezivo

Aktualizováno: 25.5.2006