L + L Bečva v.o.s. - Pila Mořkov, výroba a dodávka stavebního a truhlářského řeziva Výroba a dodávka stavebního a truhlářského řeziva


Skip Navigation Links

 

 

 

 

Máte dotaz, nebo se potřebujete poradit o dodávkách, termínech a cenách? Využijte náš Kontaktní formulář

Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Kvalita řeziva

Kvalita řeziva

Skládka kulatiny
Skládka kulatiny

Společnost L+L Bečva v. o. s. v Mořkově klade velký důraz na kvalitu dodávaného stavebního a truhlářského řeziva.

Proces kvality zpracovávané kulatiny začíná už jejím objednáním u dodavatele, kdy dochází k uzavření rámcové smlouvy na jednotlivé čtvrtletí. Objednané množství a kvalita je kontrolována při samotném dodání dle českých norem a pravidel jakostního zatřídění pilařské kulatiny.

 

 

Výrobní linka řeziva
Výrobní linka řeziva

Následným zpracováním na manipulační lince Baljer-Zembrod dochází k přesnému délkovému a jakostnímu výběru pilařských výřezů. Kvalitativně vytříděné výřezy jsou zpracovávány na strojní rámové pile.

Abychom docílili kvalitní povrch na zpracovaném řezivu, je geometrie pilových listů přizpůsobena konkrétnímu druhu a jakosti pilařského výřezu. Zatřídění vyrobeného řeziva se provádí dle platných českých norem a nebo dle objednávky zákazníka, kdy jsou zohledněny jeho kvalitativní požadavky.

Naše společnost L+L Bečva v. o. s. se už dlouhá léta zabývá zpracováním stavebního i truhlářského řeziva. Z této dlouholeté zkušenosti v oboru byli a jsou vychováváni odborně a kvalitativně zdatní pracovníci, kteří se podílejí na samotném výrobním procesu. Na vyrobené řezivo je dodáno prohlášení o shodě a o českém původu zpracované kulatiny.

 
Pohled na pilu společnosti L+L Bečva v. o. s.
Pohled na skládku pily společnosti L+L Bečva v. o. s.
Manipulace a uskladnění kulatiny je prováděno na manipulační lince Baljer Zembrod.
Strojní rámová pile G710 s roční kapacitou pořezu 7500 plnometru.
Skládka řeziva
Pakety připravené k expedici
Tvorba:  František Kokoř - KODEO Odry, tvorba a správa firemních webových stránek. http://kodeo.cz Skip Navigation LinksTitulní stránka -> Kvalita řeziva

Aktualizováno: 25.5.2006